درباره ما

شرکت ابداع گران پدیده به منظور انتقال تکنولوژی و بومی سازی تولید لفاف فلزی محافظ عایق در سال 1377 تاسیس و با تلاش و پیگیری مستمر متخصصین باتجربه بازنشسته صنعت نفت و بکارگیری ماشین آلات ساخت داخل در سال 1379 به عنوان اولین تولید کننده لفاف های پلی کرافت آلومینیوم محافظ عایق، به روش ریزشی "Continuous Casting" در ایران به بهره برداری رسید و این شرکت با ارائه تولیداتی مطابق استانداردهای شرکت نفت (IPS) و شرکت ملی صنایع پتروشیمی (NPC) و وزارت نیرو (IPDC) توانست گام مثبتی در جهت خوداتکایی صنایع داخل کشور در این زمینه، بردارد.
شرکت ابداع گران پدیده همچنین کلیه ملزومات فلزی عایقکاری مانند تسمه، بست، پیچ خودکار، فنر انبساط و انقباض، چفت و بست، مفتول گالوانیزه و استیل و نیز سایر ملزومات غیر فلزی عایقکاری از قبیل انواع ماستیک، لوله های درزگیر و.... را تولید و تامین می نماید.
این شرکت، با سرلوحه قرار دادن رویکرد هایی دانش محور و انعطاف پذیر در تولید، از بدو تاسیس تا به حال، جزو پیشروان تولید محافظ عایق بوده و شریکی قابل اعتماد برای مشتریان می باشد و در حال حاضر جزو فهرست تولیدکنندگان مورد تایید منابع وزارت نفت، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران و شرکت صنایع پتروشیمی قرار دارد و بیش از یک دهه افتخار حضور در بیش از ده ها پروژه پالایشگاهی و پتروشیمی را داشته است و هم اکنون نیز در حال تولید و  تامین Aluminium Jacketing و لوازم جانبی مورد نیاز پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس می باشد.
شایان ذکر است که این شرکت در سال 2009 موفق به اخذ سی و هشتمین جایزه بین المللی "Commercial Prestige" و گواهینامه مربوطه و نیز دریافت نشان بین المللی "Global Quality Management" از کشور اسپانیا شده است.

INNOVATOR AND PIONEER MANUFACTURER OF INSULATION POLYKRAFT, SUPERPOLYKRAFT AND POLYSURLYN JACKETING IN IRAN

MANUFACTURER OF THREE-LAYER POLYETHYLENE AND POLYSURLYN FILMS

MANUFACTURER OF SEAMLESS ALLOY STEEL TUBES

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ابداع گران پدیده بوده

و هر گونه کپی برداری از آن قابل پیگرد قانونی است.
Copyright © 2023 E.G.P. Co.

طراحی سایت توسط نونگار